Vitajte!

Vitajte na našich stránkach. V hornom menu nájdete odpovede na vaše otázky a postupy, ako využiť vaše kupóny alebo poukazy.

Podmienky pre uplatnenie darčekového poukazu ku knihe drobček

Podmienky uplatnenia darčekového poukazu ku knihe narodil sa nám drobček (Ďalej len kniha):

1. Poukaz vás oprávňuje využiť bezplatnú tlač fotografií do knihy celkovo 26 ks formátu 10×15 cm na lesklý fotopapier.
(Štandartne tlačíme fotografie na lesklý fotopapier 150g, pokiaľ tento nie je skladom fotografie môžu byť vyvolané na iný papier. Na požiadanie je možné fotky vyvolať aj na matný fotopapier)
2. Tlač fotografií je bezplatná. Zákazník uhrádza len poštovné a balné za zaslanie fotografií. Fotografie zasielame Slovenskou poštou na dobierku, ceny poštovného sú uvedené na www.fotozone.sk. Osobný odber je možný v redakcii eLVecka na Vojenskej ulici č. 4 v Leviciach
(Účtujeme len poštovné, ktoré reálne za vašu zásielku zaplatíme plus náklady na zabalenie fotografií. Fotografie posielame doporučeným listom na dobierku, pred doručením obdržíte avízo od slov. posty, aby ste vedeli, že zásielku môžete očakávať)
3. Objednávku tlače je možné vykonať iba elektronicky prostredníctvom www.fotozone.sk (kde je dostupný aj podrobný návod, ako nám fotografie nahrať/zaslať)
(Fotky môžete zaslať spôsobom, ktorý vyhovuje najviac vám, napr.: uschovna.cz, google drive, weetransfer.com, prípadne v prílohe e-mailu a pod.)
4. Platnosť poukazu je maximálne 2 roky od zakúpenia publikácie.
(Pokiaľ sa poukaz v priebehu jeho platnosti nevyužije stáva sa neplatným a teda prepadá)
5. Spolu s fotografiami je potrebné zaslať číslo vášho poukazu, adresu pre doručenie fotografií a fotokópiu alebo fotografiu dokladu o kúpe knihy (blok alebo faktúra). Bez dokladu o kúpe knihy nie je možné kupón uplatniť.
(Spolu s poukazom je potrebné zaslať aj doklad o kúpe knihy, stačí ak si napríklad odfotíte bloček po zakúpení knihy a fotku bloku pripojíte k 26 ks vašich fotografií pri objednávke)
6. Štandardné doručenie je 3 – 15 dní od zrealizovania kompletnej objednávky.
(Kompletnou objednávkou sa rozumie, že bolo doručených všetkých 26 ks fotografií, údaje pre doručenie a kópia dokladu o zakúpení knihy. Fotky expedujeme denne a doručenie štandartne zvládame na druhý až tretí deň od doručenia vašej objednávky, no ak je v poradí viacero objednávok môže to trvať o niečo dlhšie…)
7. Na základe darčekového poukazu je možné vyvolať len fotografie, ktoré sa do knihy nalepujú (vyhradzujeme si právo odmietnuť vyvolať fotografie, z ktorých je zrejmé, že nie sú použité na tento účel ako napr. fotografie z dovolenky, domácich zvierat a pod.)
8. Zadaním objednávky vyjadrujete súhlas so spracovaním osobných údajov a fotografií výlučne pre účely vyhotovenia a doručenia vašej objednávky.
(Osobné údaje ani fotografie nearchivujeme ani neposkytujeme tretím osobám, po odoslaní vašej objednávky čakáme 20 dní, aby sme mali istotu, že vám bola objednávka doručená, a vedeli sme reagovať na vaše prípadné dodatočné požiadavky. Po 20 dňoch objednávku aj fotografie vymazávame.)