Kupón zo Zlavadna.sk

Máte zakúpený zľavový kupón na tlač fotografií a chcete si ho uplatniť?

Skvelé! Stačí len pár klikov a podľa jednoduchého návodu nižšie to zvládnete.

1. Pripravte si fotografie, ktoré chcete vyvolať

2. Zašlite nám ich:

A: ten NAJ spôsob je využiť služby www.uschovna.cz                                         postup: Kliknite na „poslať zásielku“, uveďte váš e-mail (odosielateľ), náš e-mail objednavky@fotozone.sk (prijímateľ zásielky), pripojte fotografie, vašu adresu, číslo a heslo kupónu môžete uviesť do poznámky. POZOR! počkajte kým sa nahrajú fotografie, nezatvárajte prehliadač inak tým prerušíte nahrávanie. Ďalším krokom je už len počkať, kým k vám fotografie dorazia

B: ten ďaľší NAJ spôsob je využiť náš nahrávací modul na www.upload.fotozone.sk

postup: vyplňte požadované údaje (adresa, číslo a heslo kupónu) a pripojte fotografie. Limit na jednu objednávku je 100 Mb. Ak majú vaše fotografie viac je potrebné objednávky rozdeliť na viac častí. POZOR! počkajte kým sa fotografie nahrajú, nezatvárajte prehliadač inak tým prerušíte nahrávanie.

C: Môžete využiť alternatívu podľa vášho výberu ako napr.:

Google drive, wetransfer, dropbox alebo zaslať fotky v prílohe e-mailu (POZOR: v prílohe e-mailu je limitovaná veľkosť cca. 20 Mb)

3.  Posledným krokom je už len počkať na doručenie. Po úspešnej objednávke podľa bodu A, B do e-mailu obdržíte automatické potvrdenie o prijatí. Ak ste využili možnosť C, objednávku vám potvrdíme e-mailom.

Fotografie zasielame denne, a väčšinou sú u vás doma do 1-2 pracovných dní od objednávky. Štandartne by však doručenie nemalo trvať viac, ako 4-5 pracovných dní.

KVALITA FOTOGRAFIÍ

Našou podmienkou pre uplatnenie kupónu sú fotografie vo veľkosti 1 Mb a viac. V tomto prípade vieme zaručiť najlepšiu kvalitu vyvolaných záberov. Ak majú vaše fotografie menšiu veľkosť, nemusíte sa obávať, radi sa s nimi pohráme, aby boli po vyvolaní čo najlepšie, veľa závisí aj od rozlíšenia fotografie a iných faktorov, no niekedy sú fotky slabšie a nepodarí sa ani napriek všetkému úsiliu dosiahnuť požadovaný výsledok. Ak by boli vaše fotografie v slabšej kvalite budeme vás o tom informovať.

Spracovanie osobných údajov

Zadaním alebo zaslaním objednávky súhlasíte so spracovaním vašich osobných údajov a fotografií výlučne pre účely vyhotovenia a doručenia vašej objednávky.